cover-image
11-13 Nov 2022

iTOP Recall pre študentov, november 2022, Jasná

16h Slovakian

iTOP Recall pre študentov

Poznatky potrebujú opakovanie a rozširovanie. Preto je pre úspešné aplikovanie princípov iTOPu ideálne, ak je školenie iTOP Basic po roku nasledované školením iTOP Recall. Ide o tréning, ktorým sa predĺži platnosť iTOP certifikátu o ďalší rok. Inštruktor na ňom tiež spraví účastníkom rekalibráciu - skontrolovanie a prípadné opätovné nastavenie správnych čistiacich techník so všetkými pomôckami. Účastníci zároveň môžu medzi sebou či s prednášajúcimi a inštruktormi zdieľať svoje skúsenosti s implementáciou iTOPu v praxi.

Navyše vám na iTOP Recall prinášame aj zaujímavých spíkrov - zubnú lekárku MDDr. Moniku Deckú, dentálneho hygienika BC. Petra Kramárika a psychológa Aleša Bednaříka. Presný program a názvy prednášok je zverejnený v prílohe.

Pre koho je iTOP Relax Recall určený? Pre študentov zubného lekárstva, všeobecného lekárstva a farmácie, ktorí absolvovali iTOP Basic.

Termín: 11.-13.11.2022

Cena:  69 eur pre všetkých účastníkov

Všetky ceny sú kalkulované s DPH. Zahŕňajú ubytovanie na 2 noci, plnú penziu, coffee breaky, balík produktov Curaprox určený na praktické inštruktáže.

Prihlasovanie trvá do 28.10.2022, po tomto termíne budeme záväzne prihláseným účastníkom účtovať storno poplatky nasledovne:

50% sumy pri odhlásení do 4.11.2022

100% pri odhlásení od 5.11.2022

pri zrušení akcie z dôvodu čerpania pandemických opatrení storno poplatky neúčtujeme.

Na iTOP Recall sa prihlásite na tomto linku: https://46wr1ju2csi.typeform.com/to/IPAnn5Eh

Training Details

Where

Slovakia

http://hotel-liptov.com, Slovensko, 031 01

Recommended for

Students

Level: iTOP for Students

Event Type: iTOP Course

Tickets

69€ s DPH

Contact

itop[at]curaprox.sk

Meet our Speakers

  • Pavol Andel
    Pavol Andel
    MUDr
    Pavol Andel MUDr is the founder of Andel Dental Academy - practical teaching-center for training in dentistry and dental hygiene. He is an external lecturer at the Faculty of Medicine and iTOP lecturer since 2006.