cover-image
09 Feb 2024

iTOP studentams, Kauno kolegija

10:00 - 14:00 Lithuanian

iTOP studentams, Kauno kolegija

iTOP (individually Trained Oral Prophylaxis) -  individualus burnos ertmės profilaktikos mokymas, kurio tikslas išsaugoti savus-natūralius dantis visą gyvenimą. iTOP seminaruose išmokstama puikios burnos higienos pagrindų. Daug dėmesio skiriama motyvacijai ir kaip įgytas žinias perteikti pacientui bei panaudoti kasdieniame darbe. iTOP padeda išlaikyti burnos ertmės sveikatą ir išsaugoti sveikus dantis – visą gyvenimą!

Seminaras susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės. Teorinė seminaro dalis supažindina su iTOP filosofija ir pagrindiniais faktoriais nulemiančiais burnos ertmės sveikatą. Teorinėje dalyje pakartosite pagrindines žinias apie profilaktiką, sužinosite apie valymo technikas, įrankius, jų pasirinkimo kriterijus ir motyvaciją. Praktinėje seminaro dalyje (Touch to Teach), dalyviai dirbs mažose grupėse su praktinės dalies sertifikuotu iTOP instruktoriumi.  Šios dalies metu, išmokstama panaudoti ir pritaikyti įgytas žinias praktikoje. Praktinė dalis yra labiausiai mėgstama ir vertinama, tarp buvusių seminaro dalyvių. Šioje dalyje išmoksite parinkti ir teisingai naudoti įvairias priemones.

Seminaro lektorė: Jūratė Žekonienė, periodontologė, VU. Seminaro sertifikuota instruktorė: Beata Mikalkėnaitė, odontologė.

Seminaras skirtas tik Kauno kolegijos burnos higienos studentams. Kaina simbolinė - 30 eurų. Gavę patvirtinimą apie dalyvavimą, atlikite apmokėjimą iki 2024m. vasario 5d. į UAB ”Curaden Baltic” sąskaitą LT 1673 0001 0160 8056 89, Swedbank. Mokėjimo komentaruose nurodykite dalyvio vardą, pavardę, Kauno kolegija.

Kilus klausimų susisiekite info@curaden.lt arba tel. +37067595585. Kontaktinis asmuo Sigita Girgždienė.

Training Details

Where

Lithuania

Kauno Kolegija, Pramonės pr. 22A , Kaunas, 4-407 auditorija, Kaunas

Recommended for

Students

Level: iTOP for Students

Event Type: iTOP Course

Tickets

30

Contact

info[at]curaden.lt

+37067595585

Meet our Speaker

  • Jūratė Žekonienė
    Jūratė Žekonienė
    Dr
    Dr. Jūratė Žekonienė lives in Vilnius, Lithuania, and is a clinical periodontologist, who specializes in classic periodontology. She adores teaching others, that is why she gives various lectures on periodontology at Vilnius University.